Konfiguracja Peritus VoIP KOMFORT

Konfiguracja Peritus VoIP KOMFORT to nasze dwie propozycje ofertowe dla dużych i wymagających. W obu zestawieniach proponujemy 30 aparatów telefonicznych Slican (analogowych lub voip-owych). Zestaw pierwszy - proponujemy centrale IPL-256 z ośmioma kanałami dla 8 rozmów Foneo jednocześnie. W zestawie drugim zaproponowano serwer telekomunikacyjny NCP-300 z nieograniczoną ilością kanałów i rozmów Foneo. Istnieje możliwość rozszerzenia funkcjonalności o kolejne kanały bez uzupełnień sprzętowych (wiąże się to tylko z dokupieniem licencji - jednorazowa dopłata).

Centrala telefoniczna VoIP: Slican IPL-256

Centrala telefoniczna Slican IPL-256 to centrala hybrydowa, w której zastosowano jednorodną platformę IT wykorzystującą technologię VoIP, GSM i TDM. Zapewnia bezpieczne rozwiązania sieciowe VoIP nawet do 100 użytkowników. Łatwa w konfigurowanie i tworzeniu systemów. Współpracuje z telefonami systemowymi Slican Upo, IP i SIP; z pakietem Slican CTI: PhoneCTI, MessengerCTI i WebCTI – aplikacje do pracy stacjonarnej i mobilnej; otwarte protokoły (HTTP / EbdRECP / TAPI / HOTELP / XML / CTIP); telefonia internetowa VoIP; zaawansowane zarządzanie i kontrola kosztów; zintegrowany GSM; sieciowanie po LAN / WAN; zintegrowane nagrywanie rozmów i in.

Peritus VoIP KOMFORT

ZESTAW PIERWSZY: wersja analogowa, telefony są podłączone do tradycyjnej sieci telefonicznej

  • Centrala IPL- 256 - wersja dla 30 abonentów wewnętrznych
  • 8 kanałów VoIP - możliwość prowadzenia 8 rozmów Foneo jednocześnie
  • Aparat telefoniczny Slican XL-2023 - 30 szt. (analogowy)

Cena netto systemu: 8.410,00 zł

RATY

Wpłata: 841,00

Abonament 12 miesięcy: 635,00

Abonament 24 miesięcy: 320,00

 

ZESTAW DRUGI: wersja „pełny” VOIP, centralka VOIP, nowoczesne aparaty VOIP, nie trzeba robić instalacji telefonicznej, system pracuje w oparciu o sieć komputerową.

  • Centrala telefoniczna Slican Call Manager NCP- 300 - 30 abonentów VOIP
  • Bez ograniczeń w ilości prowadzonych rozmów jednocześnie
  • Aparat telefoniczny voipowy VPS-803.P - 30 szt.

Cena netto systemu: 14.180,00 zł

RATY

Wpłata: 1.418,00

Abonament 12 miesięcy: 1.065,00

Abonament 24 miesięcy: 535,00

Centrala telefoniczna VoIP: Slican NCP-300

Centrala telefoniczna Slican NCP to platforma telekomunikacyjna IP o wydajności do 300 jednoczesnych rozmów i 40 połączeń video nawet dla 10.000 użytkowników. System zapewnia doskonałą jakość komunikacji oraz bezpieczeństwo. Daje wiele możliwości w projektowaniu kolejnych rozwiązań VoIP.
Slican NCP oferuje szeroki zakres usług: contact center i call center, komunikator, czat, wysyłanie sms-ów, nagrywanie rozmów, fax2mail, voice2mail, konferencje i video konferencje, zarządzalne kolejkowanie połączeń i in. Serwery NCP przeznaczone są do obsługi firm i instytucji o licznych oddziałach w terenie (w kraju i poza nim). Czytelny interfejs Slican ConfigWEB umożliwia budowania indywidualnego systemu oraz jego zdalną konfigurację przez przeglądarkę internetową.

centrale telefonioczne voip Bydgodszcz