VoIP Foneo – co to takiego?

Postęp technologiczny we wszelkich dziedzinach naszego życia wiąże się z internetem i dostępem do niego. Internet nie jest tylko źródłem informacji i komunikacji tekstowej.  Nowoczesna technologia przynosi nam kolejne rozwiązania w zakresie komunikacji głosowej i wizualnej. Nowoczesne centrale VoIP dostarczają licznych funkcjonalności, o których do tej pory można było tylko pomarzyć, a które poprawiają nie tylko pracę biura, ale także mają ogromny wpływ na rozwój i wynik ekonomiczny firmy. Centrala VoIP to bezwlędne "must have" nowoczesnego biura.

VoIP - co to takiego?

VoIP (Voice over Internet Protocol) to nowoczesna telefonia internetowa wykorzystująca protokół IP. Technologia VoIP umożliwi Ci prowadzenie rozmów bezpośrednio z poziomu komputera (także tabletu, smartfona, iphona, komórki), a nie tylko przez dedykowane urządzenie końcowe – czyli stacjonarny telefon VoIP. Do poprawnego działania konta VoIP wymagane jest, abyś miał stałe szerokopasmowe łącze internetowe od dowolnego operatora telekomunikacyjnego. Telefonia VoIP nie ma ograniczeń zasięgu. Dostępność usługi uwarunkowana jest możliwością nawiązania połączenia internetowego. Innymi słowy możesz skorzystać z usługi, gdy masz poprawnie skonfigurowany i aktywny dostęp do internetu. To wszystko!

centrale voip

Właścicielem i operatorem platformy VoIP Foneo jest firma telekomunikacyjna Slican. Konta VoIP Foneo możesz używać przy użyciu:

  • telefonu analogowego Slican z bramką VoIP,
  • możesz zakupić telefon Slican VoIP,
  • lub zainstalować program na komputerze i dowolnym smartphonie.

Centrale VoIP

Nowoczesne centrale VoIP pełnią rolę serwerów telekomunikacyjnych. Możemy mówić już o platformach telekomunikacyjnych, które zapewniają bardzo szeroki wachlarz pomocnych w codziennej pracy biura narzędzi. Telefoniczne centrale VoIP dostarczają licznych funkcjonalności. Jako klient lub konsument spotykasz się z nimi dzwoniąc do wielu Firm. Dzięki centrali VoIP pozbędziesz się efektu zajętości linii (kolejkowanie, linia telefoniczna zawsze wolna). Będziesz mógł prowadzić wiele rozmów równocześnie na jednym numerze telefonu (przychodzących i wychodzących.  Twoi handlowcy będą mogli przedstawiać się jednym i tym samym numerem telefonu, mimo że będą prowadzili wiele rozmów w tym samym czasie. Będziesz mógł nagrywać i archiwizować rozmowy. Jest to bardzo istotne m.in. w pracy działu handlowego, serwisu itp, czyli wszędzie tam, gdzie chcesz podnosić jakość swoich usług.

telekomunikacja

Centrale VoIP zapewniają wiele innych udogodnień, które sprawią, że praca w Twoim biurze stanie się wygodniejsza i efektywniejsza. Poprawa komfortu pracy ma istotne przełożenie na jej organizację i efektywność. Od efektywności pracy zależy z kolei wynik ekonomiczny Firmy. Informacje te zapewne nie są dla Ciebie niczym nowym. Jeśli dostrzegasz te zależności i zależy Ci na dalszej modernizacji biura w celu poprawy skuteczności działań - zakup nowoczesnej telefonicznej centrali VoIP powinien być planem na najbliższy miesiąc! Ta oferta jest dla Ciebie właśnie!

W przypadku połączeń wewnętrznych VoIP (w obrębie jednej firmy lub jej oddziałów) połączenia są całkowicie za darmo! Twój pracownik łączy się z biurem (centralą firmy), pozostając poza jej siedzibą (również, gdy przebywa poza granicami kraju). Częstotliwość kontaktowania się pracowników z biurem lub między sobą (serwisantów, kierowców, handlowców, monterów, itp.) nie ma wpływu na koszty. Płacisz miesięczny abonament w kwocie 1 zł plus koszty rozmów naliczanych sekundowo (korzystne ceny rozmów międzynarodowych).

Centrale telefoniczne

Firma Peritus IT jest autoryzowany partnerem Foneo upoważnionym do podpisywania umów abonenckich z klientami biznesowymi. Jesteśmy firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej. To z nami załatwisz wszystko! Jeśli zawarte na tej stronie informacje nie dostarczają Ci wystarczających wyjaśnień - zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub/i wizyty w naszym biurze. Chętnie zapoznamy Cię z możliwościami nowoczesnych telefonicznych central VoIP i postaramy się dobrać urządzenie odpowiednie dla Twoich potrzeb.

Oferujemy doradztwo, sprzedaż nowych oraz rozbudowę central telefonicznych Slican, montaż i konfigurację oraz usługi serwisowe systemów telekomunikacyjnych nie tylko w ramach przedstawionej tu oferty Foneo SOFA, ale również, jako licencjonowany dystrybutor sprzętu telekomunikacyjnego Slican, również poza nią. Zapewniamy konkurencyjne ceny. Sprawdź to! Zapraszamy do kontaktu.