Nasze propozycje - Twoja SOFA

Oferujemy nową centralę telefoniczną IP Slican lub sprzęt do jej rozbudowy w abonamencie Foneo Twoja SOFA! Bez jednorazowych nakładów finansowych kupisz u nas centralę telefoniczną Slican już za 10% jej wartości detalicznej. Pozostałą kwotę zapłacisz w 24 lub 12 transzach wraz z comiesięcznym abonamentem Foneo. To proste i wygodne! Fakturę VAT za centralę otrzymujesz jednak od razu. Na pytanie, jak zostać abonentem Foneo, odpowiedź jest prosta: skontaktuj się z nami!

Możesz sam zdecydować i wybrać: centralę telefoniczną IP, zakres jej konfiguracji, ilość telefonów i potrzebnego oprogramowania. W abonamencie Foneo możesz także unowocześnić i rozbudować posiadaną centralę Slican. Jeśli nie masz sprecyzowanych oczekiwań możesz skorzystać z naszego doświadczenia lub/i gotowej oferty przedstawionej w trzech wariantach wyposażeniowych: START, PREMIUM, KOMFORT. Dla wymagających przygotujemy konfigurację NA MIARĘ. Skontaktuj się z nami, przedstaw swoje oczekiwania, określ wymagania telekomunikacyjne.

Jak zostać abonentem Foneo?

Jak zostać abonentem Foneo?

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem nowoczesnego serwera telekomunikacyjnego (nowoczesnej centrali telefonicznej IP Slican wraz z dobranymi komponentami, oprogramowaniem i licencjami) w ramach promocyjnej oferty Foneo SOFA wyślij SMS o treści SOFA pod numer tel. 602 654 449 lub 602 704 115. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, uzgodnimy termin spotkania, udzielimy niezbędnych informacji, odpowiemy na pytania. SMS możesz wysłać w dowolnej chwili, my oddzwonimy w godzinach pracy tj. od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

Co zyskujesz?

Oczywiście dowolną centralę telefoniczną Slican wraz z wybranymi a niezbędnymi komponentami i oprogramowaniem. Wiedz, że telefonia internetowa, wykorzystująca protokół IP, zwana potocznie telefonią voipową, przenosi telekomunikację biznesową w zupełnie nowy wymiar. Dzięki niej telefony służbowe będziesz mógł odbierać gdziekolwiek będziesz: w biurze, w podróży, pracując z domu lub przebywając za granicą. Szereg jej funkcjonalności sprawia, że organizacja biura handlowego nabiera nowej jakości.

Będziesz mógł używać numeru kierunkowego z dowolnej strefy, mimo że masz biuro np. w Toruniu. Tak! Będziesz mógł korzystać z numeru kierunkowego Gdańska, Krakowa, Poznania lub innego miasta, które uznasz za korzystne ze względów marketingowych lub wizerunkowych. Możesz zyskać zaawansowany serwer IP PBX z obsługą call center, nagrywaniem rozmów i systemem IVR (przyjmowanie zgłoszeń i reklamacji), dedykowane telefony VoIP, a także aplikacje mobilne efektywnie wykorzystujące wiele kanałów komunikacji: telefonu, mailingu i SMS. A to nie wszystko!

Usprawniaj swoją firmę

Rozwój każdego biznesu zależy nie tylko od odważnych decyzji np. w zakresie ekspansji rynkowej. Rozwój to także wdrażanie najnowszych technologii telekomunikacyjnych. One usprawniają pracę biura handlowego, recepcji, biura obsługi klientów, działu reklamacji, serwisu, dyspozytorni, agencji, kancelarii... Najnowsze rozwiązania telekomunikacyjne porządkują i ułatwiają kontakty wewnątrz firmy. Poprawiają relacje z kontrahentami, klientami, pacjentami... w stopniu znacznym! Sprawniej docieramy do klientów w ramach relacji B2B oraz B2C.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy, chcąc świadczyć usługi na wysokim poziomie, dbają o wizerunek i interes swój tak samo jak o klienta. Nowoczesna centrala telefoniczna IP wraz z komponentami i oprogramowaniem pozwoli Ci te ważne cele realizować skuteczniej. Korzystając z naszej oferty, możesz stać się właścicielem i użytkownikiem kompletnego nowoczesnego systemu telekomunikacyjnego do obsługi telefonii firmowej. Zapraszamy do kontaktu!