Kontakt

Do prawidłowego działania konta VoIP potrzebne jest stałe szerokopasmowe łącze do internetu, dostarczane przez dowolnego operatora telekomunikacyjnego, telewizji kablowej lub operatora sieci bezprzewodowej. Przeniesieniem Twojego numeru do sieci Foneo zajmiemy się my. Numery telefonów nie ulegają zmianie. Ty jedynie wypełniasz dokumenty, podpisujesz umowę i wysyłasz ją do nas. Na umowie otrzymasz niezbędne dane potrzebne do uruchomienia konta Foneo VoIP.

Nowoczesne serwery telekomunikacyjne Slican w ofercie Foneo Twoj SOFA czekają na Ciebie!

Właścicielem i operatorem platformy Foneo jest firma telekomunikacyjna Slican. Firma Peritus IT jest autoryzowany partnerem Foneo upoważnionym do podpisywania umów abonenckich z klientami biznesowymi. Jesteśmy firmą z 25-letnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej. To z nami załatwisz wszystko! Zapewniamy doradztwo, sprzedaż nowych oraz rozbudowę istniejących central telefonicznych Slican, montaż i konfigurację oraz usługi serwisowe.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem nowoczesnego serwera telekomunikacyjnego (nowoczesnej centrali telefonicznej IP Slican wraz z dobranymi komponentami, oprogramowaniem i licencjami) w ramach promocyjnej oferty Foneo SOFA, wyślij SMS o treści SOFA pod numer tel. 602 654 449 lub 602 704 115.

Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, uzgodnimy termin spotkania, udzielimy niezbędnych informacji, odpowiemy na pytania. SMS możesz wysłać w dowolnej chwili, my oddzwonimy w godzinach pracy tj. od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

602 654 449
602 704 115

PERITUS
85-078 Bydgoszcz
ul. Warszawska 15/1
52 325 46 30
e-mail: handlowy@peritus.bydgoszcz.pl